Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hyundai Ewuus İnceleme ve Özellikleri

Mercedes S Serisi'ne benzerliği ile dikkat çeken Hyundai Equus, başarılı özellikleriyle sürpriz yaratıyor.
Hyundai Ewuus İnceleme ve Özellikleri
İlk olarak Equus, bir zamanların Kore geleneği olan bolca sert kullanımdan tamamen kurtulmuş, hatta kalite bakımından Mercedes’i neredeyse yakalamış bir otomobil. İkinci benzerlikse direksiyon ve çevresinde düğme ve şalter sayısının Airbus’ınkileri aratmayacak kadar çok olması. Mesafe takip radarı, şerit takip asistanı, masajlı koltuklar, ısıtmalı direksiyon, TV sistemi…Günümüzün iyi ve pahalı olarak bilinen tüm teknolojik unsurlarını Equus’ta bulabilirsiniz. Tek farksa her şeyin Equus’ta daha ucuz fiyatlı olması. Ancak bu konuya daha sonra değineceğiz.

Bu elit Hyundai’deki en iyi koltuk arka sağ tarafta yer alıyor. Aracın en üst donanım seviyesinde bank şeklinde bir koltuk sırası yerine iki adet bağımsız ve istenildiğinde yatak haline bile getirilebilen tekli koltuk bulunuyor. Bu ayar seçildiğin ön yolcu koltuğu öne doğru kayıyor ve sırtlık kısmının alt tarafından bir ayak dayanağı yükseliyor. Equus’un sunduğu yolculuk konforu uçaklardaki birinci sınıf koltukları aratmıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017