Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Hyundai i30 CW İnceleme ve Özellikleri

Hyundai'nin atakları devam ediyor: i30'un ardından Koreli marka, iç mekan mucizesi CW versiyonunu da tanıttı. Hyundai i30 CW cross wagon modeliyle geniş iç hacim arayanlara aradıkları konforu sunuyor.
Hyundai i30 CW İnceleme ve Özellikleri
Görsel olarak i30 CW, arka kısmı haricinde binek kardeşine çok yakın ancak öncüsüne göre daha olgun bir görüntü çiziyor. Dış boyutları pek değişmese de iç mekanda hatırı sayılır iyileştirmeler var. Örneğin önceden 415 lt olan standart bagaj hacmi 528 lt’ye, 1395 lt olan maksimum hacimse 1642 lt’ye çıkmış. Sonuç olarak bu rakamlar, başarılı bir orta sınıf stationını aratmayacak kadar büyük. Hyundai’nin felsefesi burada da kendisini hissettiriyor: Çok fazla olmayan bir bedel karşılığında bolca kullanışlılık. Konu bir station olduğunda bu strateji kesinlikle işe yarayacaktır.

i30 CW aynı zamanda pratik olmayı da başarıyor: Alçak yükleme eşiği, bagaj zemininde gizli gözler, tek bir hareketle yatırılabilen arka koltuk sırtlıkları, öne doğru katlanabilen arka koltuk minderleri… Koltukların hem sırtlık hem de minderleri katlandığında ortaya tamamen düz bir zemin çıkıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017