Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İDA Yeni Mezunlarını Verdi

Marketing Türkiye’nin destekçileri arasında olduğu ve 18 dersle katılımcılarına iletişim danışmanlığı ve PR alanında temel bir bakış açısı kazandırmayı hedefleyen İDA’nın İletşim Danışmanlığı Sertifika Programı yeni dönem mezunlarını verdi.
İDA Yeni Mezunlarını Verdi
İletişimcileri, iş dünyasının temsilcilerini, akademisyenleri, gazetecileri bir araya getiren ve Türkiye’nin en kapsamlı iletişim danışmanlığı sertifika programı özelliğini taşıyan “İDA İletişim Danışmanlığı Sertifika Programı” yeni dönem mezunlarını verdi.

2011-2012 yılı Ekim-Kasım, Aralık-Ocak, Şubat-Mart, Nisan-Mayıs aylarını kapsayan ve dört periyottan oluşan İletişim Danışmanlığı Sertifika Programı’nın 4’üncü periyodu 17 Mayıs tarihinde sona ererken; mezunlar da sertifikalarını Bilgi Üniversitesi’nde düzenlenen bir törenle aldı.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017