Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İdeal Sevgiliden İdeal Eş Olur mu?

Çok yakışıklı...Bir bakışıyla kalbinizi hızlandırıyor... Seçtiği kıyafetler sezonun en trend parçaları...Yani kısacası sevgiliniz tam bir ''karizma'...Peki onu düğün gününüzde ailenizle fotoğraf çektirirken ya da eviniz için perde seçerken düşünebiliyor musunuz?
İdeal Sevgiliden İdeal Eş Olur mu?
İdeal Sevgiliden İdeal Eş Olur Mu?; Beş sene öncesine döndüğümüzde, birçok düşüncemizin, bakış açımızın ve hatta zevklerimizin değiştiğini fark ediyoruz. Hiç bir değişim olmamışsa eğer korkmak gerek, gelişmemişiz demektir.

Değişim Yoksa Korkun!; Dünya görüşümüzle birlikte ilişkiden beklentilerimiz de değişiyor elbette. Beş sene önce yakışıklı, karizmatik ve ayaklarımızı yerden kesecek ve herşeyden önce 'cool' bir sevgili ararken, sonraları ayakları yere sağlam basan, ailesine sahip çıkacak, cool olmak şöyle dursun, önceden tahmin edilebilir, güven veren bir eş hayali kurabiliryoruz.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017