Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İDO'dan Büyük Ro-Ro Çıkarması

İDO, şehir içi deniz taşımacılığında devrim yaptı. Sırada yurtiçi deniz taşımacılığı var. Özelleştirmeye hazırlanan firma, R0-Ro gemileriyle sektöre çok iddialı bir giriş yapacak.
İDO'dan Büyük Ro-Ro Çıkarması

Her şey 2007 yılına ait bir röportaja rastlamamız ile başladı. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.'nin (İDO) Genel Müdürü Ahmet Peksoy o tarihlerde yaptığı açıklamada, İDO'nun en büyük hedefinin 2011 yılında Ro-Ro gemileri ile yük taşımacılığı yapmak olduğunu ve bunun için çalışmalara başladıklarını söylemişti. Bu eski röportajdan hareketle proje ne durumda diye Ahmet Paksoy'un kapısını çaldık. Özelleştirme sebebiyle şu an gündem konuları başka olsa da Ro-Ro projesine dair çok şey öğrendik ve buradan ilham alarak Türkiye'nin Ro-Ro taşımacılığı serüvenine dair bir tablo çıkarmaya çalıştık. Ortaya çarpıcı sonuçlar çıktı.

Haberin tamamı için tıklayınız...

İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri)

Dergilerde yayınlanan İDO ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017