Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İK Uzmanı Nasıl Olunur?

Yıldız Holding İnsan Kaynakları Genel Müdürü Ege Karapınar, İK’nin şirketin iş yapış biçimlerine yakın olmasını çok önemsiyor. Karapınar, insan kaynakları uzmanlarının nasıl olması gerektiği hakkında bilgi veriyor.
İK Uzmanı Nasıl Olunur?
Yıldız Holding İnsan Kaynakları Genel Müdürü Ege Karapınar’ın yıllar içindeki deneyimi, ona dünyanın birçok yerinde çok farklı kültürlerden insanlarla çalışma fırsatı ve onların kültürlerine uygun İnsan Kaynakları uygulamalarını yönetme imkanı tanımış.

Karapınar: “İnovasyon farklı kültürlerden, farklı geçmişlerden gelen insanlar arasında daha çok yeşeriyor. Değişik departmanlardan, halktan, ev kadınlarından, hatta devletten getirdiğiniz insanları bir araya getirip aynı konuyu tartıştığınızda, çok daha farklı perspektiflere ulaşabiliyorsunuz.” diyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017