Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İK Verimlilik Ve Motivasyona Odaklanıyor

Şirketler motivasyon ve takım çalışması için farklı uygulamalar yapıyor. Yetenek geliştirme programlar, 360 derece performans değerlendirme sistemi, sosyal organizasyonlar, atölye çalışmaları, akademi ve sınıf eğitimleri ile çalışanlarını destekliyor.
İK Verimlilik Ve Motivasyona Odaklanıyor
Günümüzde şirketler motivasyon ve takım çalışması için farklı uygulamalar yapıyor. Yetenek geliştirme programlar, 360 derece performans değerlendirme sistemi, sosyal organizasyonlar, atölye çalışmaları, akademi ve sınıf eğitimleri ile çalışanlarını destekliyor. Aylık ya da yıllık performans primi, yüksek performansa özel ödüller başta olmak üzere birçok şirket, başarılı olan ekiplerini plaket, mektup ya da çeşitli armağanlarla ödüllendiriyor.

Index Grup, kurum çalışanları arasında iletişimi ve uyumu arttırmayı hedefliyor. İnsan Kaynakları Direktörü Timur Tiryaki “İki tip verimlilik arttırma yöntemi var: Sistemde verimlilik arttırıcı değişiklikler yapmak ve bireylerin iş yapış tarzını geliştirmek. Sistemi geliştirmek konusunda normlarımızı, değerlerimizi, iş yapış tarzımızı ve index Grup temsilinin ne olduğuna dair kurum kültürü çalışmalarımızı yürütüyoruz. Çalışma ortamından, şirket içerisinde faaliyetlere, gönüllü faaliyetler ve kişisel gelişim kulübü gibi konulara yatırım yapmaktayız. Üzerinde çalışmakta olduğumuz son projeler arasında kurum içinde iletişim akışını güçlendirecek, çalışanların birbirini tanımasını sağlayacak, kurum içi Facebook uygulamamız üzerine çalışmaktayız.” diyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017