Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

IKEA 2013 Kataloğunda 3D Tanıtıma Yer Verecek

İsveçli mobilya devi IKEA, artık tanıtımlarında ürünler yerine 3 boyutlu çizimlerini kullanıyor.
IKEA 2013 Kataloğunda 3D Tanıtıma Yer Verecek
İsveçli ev ürünleri zinciri İKEA, tasarruf amacıyla bugüne kadar pazarlama bütçesinin yaklaşık yüzde 66’sını oluşturan ‘canlı mekanları dekore etmekten yavaş yavaş vazgeçiyor. Bu yönetim yerine müşterilerine 3 boyutlu (3D) grafik çizimler sunuyor.

Yayımlanan 324 sayfalık IKEA 2013 kataloğunda bu yüzden birçok 3D mobilya çizimleri yer alıyor. Bu uygulama masrafları kısmanın yanında yaratılan yaşam alanlarının kolayca farklı ülkelere göre değiştirilebilmesi imkanı tanıyor. Bu yıl yayımlanan IKEA tanıtımlarının yüzde 12'sinde sanal çizimler yer alırken bu oran gelecek sene yüzde 25'e çıkacak. IKEA fotoğrafçılık departmanı başkanı Anneli Sjogren konuyla ilgili olarak “ Tasarruf etmenin akıllı bir yolu. Her çekimden sonra bir mutfağı çöpe atmak zorunda kalmıyoruz” diye konuştu.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017