Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İkizler Burcu 2012 Aşk Tarotu

Yaşamınızın verimli bir dönemindesiniz, enerjiniz yön bulma duyarlılığınızla birleşmiş, başarıya koşuyorsunuz. Şimdi ilerlemeniz, ilişkinizi derinleştirmeniz gerekiyor…
İkizler Burcu 2012 Aşk Tarotu
Verimli bir döneme giren İkizler burcu, başarıya koşuyor. Mutluluğunu ve başarısını başkalarıyla paylaşmalı, böylece değerli zaferlere erişme fırsatı bulacak. Partnerinin güçlü bir kişiliği var ve gerçekte de aralarında karşı konulmaz bir çekim bulunuyor. Sevgilisinin kendine olan güveni küstahlık derecesinde ama büyüleyici karizması bu özelliğini bile İkizler burcu için çekici kılıyor.

İkizler burcuyum ama bir ilişkim yok diyorsanız veya aşkınızı içinizde, yalnız başınıza yaşamak zorundaysanız yine de ermiş tarot kartı aranızda sevgi yüklü bir bağ olduğunu hatırlatıyor. İlişkiniz ruhsal arınma, kendini dinleme veya bilgelik için bir potansiyel taşıyor veya yaşamınızı yavaş yavaş değiştirip şekillendirecek biriyle tanışmak üzeresiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017