Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İkizler Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?

İş, sağlık, ilişkiler ve para konularında bu yıl değişiklik yaşayacak olan İkizler burcunu, 2013 yılında daha neler bekliyor?
İkizler Burcunu 2013’te Neler Bekliyor?
Sevgili İkizler, bu yıl Satürn iş, hizmet ve sağlık alanlarınızı etkiliyor. Yaklaşık 2.5 yıl sürecek olan bu dönemde, kendinizi işinize ne kadar verdiğinizi, sizi neyin mutlu edip etmediğini algılayacaksınız. Hayatınızdan gitmesi gerekenler gitmeli, tarz ve alışkanlıklarınızda değişimlere hazırlıklı olmalısınız. Disiplinli olarak ve ruh sağlığınızı göz ününde bulundurarak atılan adımlar sizi gereksiz endişe ve kuruntulardan kurtaracak, enerjinizi temizleyerek kendinizi daha sağlıklı hissetmenize neden olacak. Sadece alınması gereken sorumluluklarınızı ertelemeyin ve başkaları size dayatmadan, siz kendiniz için harekete geçin. İster isteyin ister istemeyin, iş yapmak, hizmet etmek hayatınızın önemli bir parçası haline gelebilir. Size düşen görev, yapacaklarınızdan mutluluk duymak ve zevk almak olmalı… O zaman başarı kaçınılmaz olabilir.

Koç burcunda ilerleyen Uranüs, sizi farklı çevrelerin içine çekmeye ve yeni insanlarla arkadaşlık etmeye davet ediyor. Bu süreçte İkizlerin hayatında ve sosyal çevrelerinde önemli değişiklikler gerçekleşecek. Farklı ortamlar, değişik insan grupları size hayatı farklı bir açıdan gösterecek. Haziran başı doğumlu İkizler burçları, heyecanlı, farklı ve beklenmedik olayları daha fazla yaşayabilirler. .Bu değişim onlara her zamankinden daha çok yarayacak.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017