Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İkizler Burcunun Dekorasyon Stili

Birbirinden çok farklı ilgi alanlarının hayatlarına yön vermesine izin veren İkizler burcunun, bu sayede evlerinde renkli ve dinamik bir stil yaratmaları çok kolaydır. İkizler burcunun dekorasyon stilini sizler için araştırdık…
İkizler Burcunun Dekorasyon Stili
İkizler burcu araştırma ve gözlemlemeye meraklıdır. İletişim kurmak ve yönetmekte başarılı olan bu burç, iletişim araçlarını çok sever. Seyahati seven İkizler burcu, ziyaret ettiği şehirlerden evine dekoratif bir aksesuar ve hatta orijinal bir mobilya ile geri dönebilir. Seyahatleri için şık ve işlevsel aksesuarlara ihtiyaç duyar.

Ev tekstilinde tercihleri çiçek desenleri değil, sıklıkla çizgili ve ekoseli ürünlerdir. Sosyal ilişkileri kuvvetli olan İkizler burcu insanları, kalabalığı sever. Klasik bir dekorasyon zevkinden uzak modern çizgilerde mobilyalara sahip olmak isterler. Hayatı hızlı yaşamayı seven, ilgi duyduğu konuları derinlemesine tüm detaylarıyla irdeleyen, ruh hali hızlı değişen İkizler burcunun iyi bir dinlenmeye her zaman ihtiyacı vardır.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017