Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İlab Ventures Dijimecmua.com'a Ortak Oldu

iLab Ventures, dijital ürün ve servislerle okuma alışkanlıklarında devrim yaratacak Dijimecmua.com'a ortak oldu.
İlab Ventures Dijimecmua.com'a Ortak Oldu
Türkiye'de internet sektörünün lider girişim sermayesi şirketi İLab Ventures, dijital ürün ve servislerle okuma alışkanlıklarında devrim yaratacak Dijimecmua.com’a ortak oldu.

iLab Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Say tarafından yapılan açıklamada, Kariyer.net, Sigortam.net ve Gittigidiyor.com gibi kitlelere hitap edecek yeni bir girişimin heyecanını taşıdıklarını belirtti. Dünyada iPad ve Kindle fenomeninin yaşandığı bu günlerde Türkiye’nin önde gelen dijital dergi platformu olan Dijimecmua.com’un bireylere yayımlanmış içeriğe daha kolay ve eğlenceli bir şekilde ulaşmalarını ve kullanmalarına olanak sağladığını ifade etti.

iLab Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Say, iLab olarak internet sektörünü stratejik büyüme alanı olarak seçtiklerini ve Dijimecmua.com ile birlikte portföylerindeki girişimlerin sayısını yediye çıkarttıklarını belirtti. Yeni yatırımlarla iLab’in internet alanındaki faaliyetlerini artıracaklarını ve girişim sermayesinin misyonu olan istihdamın artışına yeni ekonomi şirketlerine yatırım yaparak katkı sağladıklarını ekledi.

Dijimecmua.com Kurucu Ortağı Özkan Hacıoğlu “Amerika’da ve Avrupa’da ciddi büyüklere ulaşmış e-dergi pazarı, Türkiye’de Dijimecmua ile farklı bir boyuta taşındı. Dünyadaki örneklerinden farklı olarak okunulan yayınların içeriklerini de arama motorlarına endeksletebilen Dijimecmua’nın, iLab’in internet pazarındaki yeri, vizyonu ve bağlantıları sayesinde çok daha hızlı bir büyüme ivmesi kazanacağı kanaatindeyiz.”dedi.

Dijimecmua.com Hakkında 2008 Temmuz ayında hayata geçen Dijimecmua.com şu an e-dergi pazarında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve takip edilen internet sitesi. Yayınların erişilebilirliğini ve bilinirliğini çok ciddi bir anlamda arttıran Dijimecmua.com, hem yayıncıların basılı tirajlarının çok üzerinde bir okunurluğa ulaşmalarına, hem de içeriklerini arama motorlarına kaydedebilmelerine de aracılık ediyor.
Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017