Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İletişim Dünyası 'Bir İlkyaz Gecesi'nde Buluştu

İletişim sektörünün önde gelen isimleri, Su Ada'da gerçekleşen ''MTM ile Bir İlkyaz Gecesi'' davetinde bir araya geldiler.
İletişim Dünyası 'Bir İlkyaz Gecesi'nde Buluştu
Medya Takip Merkezi (MTM)’nin ev sahipliğinde düzenlenen ‘Bir İlkyaz Gecesi’nde gecesinde konuşan Genel Müdür Halef Remzi Vayıs, “Ardarda çıkardığımız ve sektörde ilk olma özelliğini taşıyan Medya Bilgi Rehberi, Habermetre, Medya Bilgi Servisi, Online TV Arşivi gibi servislerimizle müşterilerimizin kendi alanlarındaki değişimi yakalamalarını ve sektörlerinde fark yaratmalarını sağlıyoruz.” dedi.

Dünyada yaşanan değişimin çok hızlı olmasının, şirketler için rekabette kendilerini yenileme çalışmaları ve insan kaynağını olmazsa olmaz kıldığını ifade eden Vayıs, sözlerine şöyle devam etti: “Değişimin bu denli hızlı olması, dünyadaki her şirket için rekabette iki temel unsuru karşımıza çıkarıyor. Birincisi, şirketlerin bitmeyen ve bitmeyecek kendini yenileme çalışmaları, ikincisi ise nitelikli insan kaynağı. Biz her iki konuda da şanslıyız. Sadece yenilikleri takip etmiyor, aynı zamanda sektörümüze yenilikler de katıyoruz. Çok yönlü düşünen, düşündüğünü üreten, ürettiğini iyi şekilde sunan bir kadromuz var. İşte bu kadro, medya takip sektörünü başka başka yeniliklere taşıyıp, günden güne değişen beklentileri karşılayan çalışmaları ortaya koyuyor.”

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017