Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İlişkiniz Nasıl Gidiyor?

Her kadın ilişkisine isim koymak ister. Bu feci durum “Biz neyiz?” ile başlar “Ne renk koltuk takımını alalım?”, “Hangi belediye nikah salonu olsun?” soru cümlelerine kadar uzar. Pek çok erkek yaşadığı şeye isim koymayı sevmez. Peki ilişkiniz nasıl gidiyor? Ya nereye gidiyor?
İlişkiniz Nasıl Gidiyor?
Stresli bir gün geçirmiştir adam o gün. Müdürü, dün verdiği analiz raporlarındaki o ufak hata yüzünden toplantıda vermiş veriştirmiştir. Mesai bitmek bilmez. Saat 18:00 olduğunda ofisten çıkar, temiz havayı ciğerlerine doldurur. Huzurlu bir ortam tek istediğidir. Kız arkadaşını arar ve güzel bir akşam yemeği için Bebek’te buluşmak istediğini söyler. Eve uğramadan direkt mekana gider ve sevgilisini bekler. Birkaç hafif içimli alkolden sonra sevgilisi gelir, siparişler verilir, sohbet başlar…

Günün stresini unutmuş gibidir. Ama henüz bu değerlendirme için çok erkendir. Zira sevgilisi adamın tüm ayarlarını alt üst eden soruyu hem de hiçbir gerekçe yokken sorar: “Burak bu ilişki nereye gidiyor?” Artık Burak’tan bir şey beklemek gereksizdir zira tıkanmıştır. Eğer bu müşkül duruma düşmek istemiyorsanız bazı hamleleri doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017