Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İlk Buluşma Tüyoları

Aylardır hayalini kurduğun ilk buluşma zamanı geldi çattı! Şimdi ellerinin terlememesi, heyecandan kelimelerinin birbirine dolaşmaması ve ilk buluşmanın unutulmaz olması için hazırlanma zamanı!
İlk Buluşma Tüyoları
İlk buluşma hepimiz için çok önemlidir. Zinde, rahat, temiz olmanın dışında uymamız gereken bazı durumlar vardır. İlk buluşmada görüntün kadar davranışların da önemli! Senin kadar o da heyecanlı olacak. Bu yüzden de sohbet açmak zorlaşacak. Böyle anlarda konuşacak konu alternatiflerini önceden düşün. Buluşma öncesi mideni rahatsız edecek yağlı yiyeceklerden uzak dur. O tuvalete gider gitmez arkadaşlarını arayıp rapor verme. Bunun için eve dönmeyi bekle!

Aylardır beklediğin bu özel gün için alışveriş merkezlerini talan edip kendine güzel bir kıyafet baktığını itiraf et. Fakat sadece yeni bir elbise almış olmak için sakın alışveriş yapma Giydiğin zaman o kıyafetin içinde kendini güvende ve güzel hissetmen çok önemli. Eğer böyle bir elbise bulamazsan sakın üzülme, dolabındaki kıyafetler sana yardıma koşmak için zaten dünden hazır bekliyor. Kendini hem fiziksel hem de ruhsal olarak hangisinin içinde rahat edeceğini deneyerek öğrenebilirsin.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017