Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

IMDS 7.1 Uluslararası Malzeme Veri Sistemi Eğitimi

06 Ağustos 2012 tarihinde Düzce’de bulunan ÇOKYAŞAR HALAT Eğitim Salonu’nda, Ahmet Soner tarafından gerçekleştirilen eğitimde katılımcılara (IMDS 7.1) Uluslararası Malzeme Bilgi Sistemini anlatılmış ve uygulamalı örnekler ile eğitim desteklenmiştir.
IMDS 7.1 Uluslararası Malzeme Veri Sistemi Eğitimi
06 Ağustos 2012 tarihinde DÜZCE’de bulunan ÇOKYAŞAR HALAT Eğitim Salonu’nda, Ahmet Soner tarafından gerçekleştirilen eğitimde katılımcılara (IMDS 7.1) Uluslararası Malzeme Bilgi Sistemini anlatılmış ve uygulamalı örnekler ile eğitim desteklenmiştir.

Alman otomotiv üreticileri birliği VDA tarafından tedarik zincirinde ilk onay şartlarının tanımlanması ve 2000/53 ELV direktifine göre ömrünü tamamlamış araçların geri dönüşümü ile malzeme verisinin altyapısının oluşturulması temeli dayalı olarak oluşturulmuş ve IATF tarafından kabul gören ve tüm otomotiv üreticileri tarafından PPAP 4. baskısında uygulanması şart koşulan bir sistemdir.

Otomobil endüstrisine herhangi bir ürün tedarikinde bulunan kuruluşların Ar-Ge, Satınalma, Planlama, Kalite bölümü çalışanlarının tedarikçi araştırması, yeni ürün tasarımı, ürün dosyası hazırlama ve sunumu görevlerinden birisinde faaliyet gösterir nitelikte olması eğitim etkinliği açısından önem arz etmektedir.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017