Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnanılmaz Örümcek Adam Filmi Vizyona Girdi!

Vizyona giren İnanılmaz Örümcek Adam filmi 3D özelliğiyle iliklerinize kadar hissedeceğiniz bir film. Eğlenmemeniz ve keyifli zaman geçirmemeniz mümkün değil ama acabalarınıza ve neden sorularınıza maalesef ki bu filmde de yeterli cevabı bulamayacaksınız…
İnanılmaz Örümcek Adam Filmi Vizyona Girdi!
Sam Raimi’nin 2002’de başlattığı Örümcek Adam (SpiderMan) üçlemesinin ilk iki filmi beklentileri karşılamıştı. Raimi, müthiş tecrübesi ve çizgi roman mantığını oldukça iyi kavradığını ortaya koyan yönetmenlik tercihleriyle dünya çapında 2.5 milyar dolar hasılat yapan bir üçleme yaratılmıştı. Üçüncü filmin yeterince gişe yapmasına rağmen eleştirel anlamda yerden yere vurulması Sam Raimi’yi dördüncü filmi yapmak konusunda isteksiz bir moda soktu. Seride baştan beri SpiderMan karakterini Tobey Maguire canlandırıyordu, fakat serinin 4.Filmi için Maguire artık biraz yaşlı kalmıştı. Bu sebep ile Andrew Garfield ben buradayım dedi ve yeni Peter Parker’ımız oldu.

Yapımcıların tanıtım sürecinde üzerine basa basa vurguladığı “SpiderMan’in anlatılmayan hikayesini anlatacağız” iddiası ile kurgulanan filmde, Peter Parker filmin ilk sahnelerinde tanıştığımız anne ve babasını bulma çabası ile örülmüş. Sonrası bildiğimiz SpiderMan serisinde ki soru işaretlerinin amacı ile kurgulanmış.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017