Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnanılmaz Örümcek Adam Filminin Oyunu Piyasaya Çıktı

Halihazırda çekilmiş olan Örümcek Adam filmlerinin üzerine yeni bir seri daha çekilmeye başlandı ve hal böle olunca yeni filmler için yeni oyunlar da kendini gösterdi. 'The Amazing Spider-Man' isimli oyunsa filmiyle aynı adı taşıyan bir yapım.
İnanılmaz Örümcek Adam Filminin Oyunu Piyasaya Çıktı
Spider-Man, biz ve bizden öncekilerin, hatta günümüzdeki jenerasyonların bile adını, konuşmaya başladıktan birkaç saat sonra duydukları efsanevi karakterlerden bir tanesidir. Hiçbir çizgi romanını okumadıysanız ya da herhangi bir şekilde hiçbir çizgi filmini izlemediyseniz bile hakkında bir bilginiz vardır. O, etrafa örümcek ağları atabilen ve tıpkı bir örümcek gibi davranan süper bir kahramandır. Onu herkesin tanımasının en önemli nedenlerinden bir tanesi, yaratıldığı ilk günden bugüne insanoğlunda artan doğaüstü güçlere karşı ilginin, her geçen yıl daha da dayanılmaz bir hal alması olacaktır.

The Amazing Spider-Man, serbest dolaşabilecekmişiz gibi gözüken ama bir süre sonra sınırlarını belli eden bir yapım. Fakat haritayı tamamen algılayıncaya kadar geçen sürede, oyuncuya harika bir özgürlük hissiyatı veriyor. Kocaman bir şehir içersinde, bir uçtan diğer uca gidiyoruz. Bu gidiş esnasında ilk dikkati çeken özellik, sevgili örümceğimizin binalar arasındaki ağ atış şekli oldu. Tıpkı eski çizgi filmdekileri andıran bu geçiş, oyuna da farklı bir tat katmış ya da bana öğle geldi; artık zevkler ve renkler durumu. Harita genel hatlarıyla büyük ama onu daha da büyük yapan, yapılacak envai çeşit görev olması. Malum, ana senaryonun akışını sağlayan bir görev serisi var ama The Amazing Spider-Man’in en büyük özelliklerinden bir tanesi, haritada farklı görevler peşinde koşmak ve bu görevlerden aldığımız yetenek puanlarıyla çok daha kuvvetli bir süper kahraman haline gelebilmek.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017