Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İngiltere Kraliçesinin 60. Yılı İçin Elmas Saat Tasarlandı

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'in tahta geçişinin 60'ıncı yılı şerefine düzenlenen ''Elmas Jübile'' kutlamaları için Backes&Strauss kol saatleri, Kraliçe II. Elizabeth'in 1952 yılında başlayan saltanatının 60. yılın şerefine özel bir elmas saat tasarladı.
İngiltere Kraliçesinin 60. Yılı İçin Elmas Saat Tasarlandı
İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in 60. Elmas Yılı geçtiğimiz günlerde kutlandı. Bu önemli anları paylaşmak isteyen dünyanın lider firmaları ya o günün anısına ürünler yaptılar ya da Kraliçe’ye hediye olarak özel tasarımlar ürettiler. Birbirinden ayrıcalıklı markaların yaptıkları detaycı, farklı çalışmaları, 4 gün süren bu unutulmaz kutlama ile birlikte tarihe geçtiler.

Backes&Strauss kol saatleri, Kraliçe II. Elizabeth’in 1952 yılında başlayan saltanatının 60. yılın şerefine tasarlandı. Bu güne özel tasarlanan koleksiyon, günün anlamına uygun olarak 60 adet gibi sınırlı sayıda üretildi.

Koleksiyonda en iyi kalite pırlantalar 18 karatlık beyaz altında üzerine elde dizildi ve kazanın yan tarafına “1952-2012” logosu işlendi. Bu parçanın sırtında şeffaf ve safir camdan dekore edilmiş mekanizmayı görmek mümkün; mekanizmanın arkasında da Kraliçe’nin saltanat sürdüğü yıllardan biri seri numarası olarak yer alırken “Queen’s Diamond Jubilee” ibaresi göze çarpıyor.Backes&Strauss, Lord Chamberlain’in Buckingham Sarayı’ndaki ofisinden aldığı özel yetkiyle bu eşsiz ve tarihi saat koleksiyonunda kraliyet amblemini de kullanıyor. Asil mor renkteki deri kayış pırlantalarla süslü 18 karatlık beyaz altın tokayla tamamlanıyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017