Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnoksan 32’nci Yaşını Kutladı!

Endüstriyel mutfak sektörünün öncü firmalarından İnoksan A.Ş., 32’nci yaşını çalışanları ile beraber büyük bir coşku içinde kutladı…
İnoksan 32’nci Yaşını Kutladı!
Bursa’da küçük bir atölyede Vehbi Varlık ve N.Coşkun İrfan’ın ortaklığı ile kuzine, fırın ve paslanmaz tezgah üreten bir işleteme olarak faaliyet göstermeye başlayan İnoksan, çalışanlarının imza attığı başarılarla bugün yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında ilk sıralarda yer alan bir dünya markası olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. Önce çalışanlarını memnun etmeyi felsefe edinen, memnun çalışanın memnun müşteri yaratacağına inanan İnoksan, çalışanlarıyla şirket arasında zincir etkisi oluşturuyor. Çalışanların gönülden bağlığı ise her geçen gün adım adım başarıya koşan İnoksan için paha biçilmez bir değer haline geliyor.

İnoksan çalışanlarını en son düzenlediği 32’nci yıl kutlama gecesinde bir araya getirdi. 5.10.15.20. ve 25. Yıl paketlerinin sunulduğu gecenin en çarpıcı anı, İnoksan’ın kurucusu Vehbi Varlık’ın İnoksan A.Ş.’de 1982 yılında Makine Mühendisi olarak işe başlayan, İnoksan Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Gürhan Akdoğan’a 30 yıl anısına plaketini takdim etmesiyle yaşandı. Vehbi Varlık, İnoksan ailesi adına Gürgan Akdoğan’a teşekkür ederken yeni başarılara, yeni ufuklara birlikte yelken açacaklarını, yeni işbirlikleri geliştireceklerini, sektöre ve sanayimize yine ilkler kazandıracaklarını söyledi.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017