Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnşaatın Ünlüleri Hangi Konutlarda Oturuyor?

Mortgage Emlak, kamuoyunda büyük ilgi uyandıracak özel bir araştırmaya imza attı. İnşaata yön veren 54 ismin konut ve semt tercihlerini belirledik. Araştırmada kendi projelerinde oturanlar kadar, çok sevdikleri için rakip projelerden ev alanlar da var.
İnşaatın Ünlüleri Hangi Konutlarda Oturuyor?
İki ay önce Ekonomist farkı ile gerçekleştirdiğimiz CEO ve üst düzey yöneticilerin konut edinme eğilimlerine dönük anket, belki de alanındaki ilk araştırma olması nedeni ile büyük ilgi görmüştü. Ankete katılan 463 CEO ve üst düzey yönetici, konut edinmeye ilişkin çarpıcı sonuçlar ortaya koymuşlardı.

Gelecek bir yıl içinde konut almayı planlayanların oranın yüzde 47.2 olarak çıktığı ankette, bu kesimin yüzde 87 gibi ezici bir çoğunluğu da tercihini markalı konuttan yana yapmayı planlıyordu. Yayınlandığında büyük ilgi gören anketimize katılanlar ayrıca Türkiye’nin 50 Konut Markası’nı da seçmişti.

Konut sahası hemen herkes gibi üst düzey yöneticinin ve CEO konumunda iş yaşamına yön verenlerin de en önemli gündem maddelerinden kuşkusuz. En az anketimize katılan değişik sektörlerde faaliyet yürüten seçkin isimler kadar gayrımenkulün her alanında hizmet ortaya koyan inşaat sektörünün temsilcilerinin de en önemli gündem maddelerinden.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017