Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnsanlığı Değiştiren 50 Müthiş Fikir

John Farndon’un “Dünyanın En Harika Fikri” ismiyle yayınlanan kitabı, kafamızı nasıl çalıştırmamız gerektiğini anlatıyor. Farndon, bu sefer insanlık tarihinde çığır açan en harika fikirleri, bu fikirlerin diğerleri arasından nasıl sıyırıldığını aktarıyor.
İnsanlığı Değiştiren 50 Müthiş Fikir
John Farndon’un “Dünyanın En Harika Fikri” ismiyle yayınlanan kitabı, üniversite mülakatlarında karşılaşacağımız ilginç sorulara hazırlıklı olmamız için kafamızı nasıl çalıştırmamız gerektiğini anlatıyor. Farndon, bu sefer insanlık tarihinde çığır açan en harika fikirleri, bu fikirlerin diğerleri arasında nasıl sıyırıldığını anlatıyor.

“Dünyanın En Harika Fikri” kavramında insanın aklını çelen, “Yok canım, saçmalık bu!” demeden önce konu üstüne düşünmek için insanı sinsice baştan çıkaran bir şeyler vardır. İşte elinizdeki kitap bu ayartmaya teslim oluşun bir eseridir. Eğer siz de teslim olursanız, bunun aslında son derece sürükleyici bir eseridir. Eğer siz de teslim olursanız, bunun aslında son derece sürükleyici bir oyun olduğunu keşfedersiniz.

İnsanoğlu ateş, çiftçilik hatta şarap olmasa ne yapardı? Büyük fikirler tarihin gidişatını değiştirdiği bir gerçek ama bir fikrin büyük olduğuna kim, nasıl karar verebilir? 50 büyük fikrin bulunduğu bu liste önemli bir internet sitesinde insanların verdiği oylara göre hazırlanmış.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017