Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnstagram Nasıl Kullanılır?

İnstagram, geçtiğimiz yılsonunda Kevin Systrom ve Mike Krieger adlı iki girişimcinin kurduğu, şu anda Apple ve Android tabanla akıllı cihazlarla kullanılabilen ücretsiz bir uyguluma. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda da Facebook tarafından inanılmaz bir rakama satın alındı.
İnstagram Nasıl Kullanılır?

İnstagram Nasıl Kullanılır ?

1. İnstagram’ı İOS ya da Android işletim sistemleri için kolayca cihazınıza indirin.

2. “Kayıt ol” (Sing Up) kısmından kendinize bir kullanıcı adı ve şifre oluşturun.

3. “Paylaş”(Share) bölümünden fotoğraf çekimi yapın veya cihazınıza yüklenmiş bir fotoğrafı seçin.

4. Fotoğrafınızı çektikten veya cihazdan seçtikten sonra örneğin “Tilt-Shift” efekti uygulayabilirsiniz. Bu efekt ile resmin bir kısmını bulanıklaştırmak ve minyatür özelliği vermek mümkün.

5. Ekranın altındaki filtrelerden birini seçin ve “Sonraki” (Next) tuşuna basın.

6. Fotoğrafınıza bir ad verin, çektiğiniz yerin coğrafi noktasını belirleyin. İstarseniz fotoğrafınızı Twitter, Facebook, Flickr, Tumblr, Foursquare, Posterous veya e-mail aracılığıyla paylaşın.

7. “Taman”(Done) tuşuna basarak işlemi sonlandırın. Artık fotoğrafınız İnstagram’da ve paylaşmak istediğiniz medya ağlarında görülebilecek.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017