Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Instagram Nedir? Instagram Nasıl Kullanılır?

İnternetteki sosyal ağların sayısı ikili rakamları çoktan aşmış durumda. Kullanıcıların fikirlerini paylaşmak için ayrı, fotoğraflar için ayrı, ilginç buldukları içerikler için ayrı özelleşmiş ağlara yönelmesi bu türdeki seçeneklerin artmasında çok etkili. En azından popüler olanlar hakkında bilgi sahibi olmak gerekir. Bu ayki konumuz, Instagram…
Instagram Nedir? Instagram Nasıl Kullanılır?
iPhone, iPad ve Android akıllı telefon ve tabletler üzerinde çalışan ücretsiz bir uygulama olan Instagram, bu cihazlar ile çektiğiniz fotoğrafları, aynı Facebook ve Twitter’da olduğu gibi size takip eden arkadaşlarınız ile paylaşmanıza imkan tanıyan sadece fotoğraf paylaşımı için özelleşmiş bir sosyal ağ. Muhteşem görünen fotoğraflar için kullanımı kolay özel efektleri, çok hızlı paylaşım yapmanıza olanak tanıması ve en önemlisi de yaygınlığı yüzünden neredeyse bir standart haline gelmiş olması onu en popüler sosyal ağlar içine sokuyor. İsterseniz arkadaşlarınız dışında Instagram’ın tesadüfi seçtiği fotoğraflara göz atarak ya da arama yaptıktan sonra beğendiklerinizi de takip edebiliyorsunuz.

İlk olarak App Store ya da Google play Market’ten “Instagram” aratarak uygulamayı mobil cihazınıza kurun. Kurulum sonrasında uygulamayı ilk defa çalıştırdığınızda “Sign Up” tuşu ile kendinize bir hesap oluşturmanız gerekiyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017