Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Instagram Nedir, Nasıl Kullanılır?

İnstagram ile çektiğiniz fotoğraflar PC bağımlılığında kurtuluyor. Artık iPhone ve Android cihazlarla çektiğiniz mükemmel fotoğraflar anında sosyal paylaşım ağlarında.
Instagram Nedir, Nasıl Kullanılır?
Yolculuk esnasında çektiğiniz şip-şak fotoğrafları e-posta ile sevdiklerinize göndermek ya da Flickr gibi fotoğraf ortamlarında paylaşmak istiyorsunuz. Belki de bu fotoğrafınızı tweet’leyerek takipçilerinizin yapıp ettiklerini yorumlamasını istiyorsunuz. Tüm bunları tek bir sistemi kullanarak yapabilirsiniz. Bir fotoğraf ağı olan Instagram’a bir web sitesinden bile ulaşabiliyorsunuz. Ancak uygulamaya gelen mesajlar ancak iPhone uygulamalarında görüntülenebiliyor. Ücretsiz olan Instagram’ı kullanmak hayli kolay; üstelik fotoğraflarınız düzenleyebilmesi de ürünün artıları arasında. Sunduğu efektler sayesinde fotoğrafınızı çok daha çarpıcı hale getirebiliyorsunuz.

iPhone ya da Android cihazlarınız için ücretsiz fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram’a App Store’da ulaşabilir ve cihazınıza kurabilirsiniz. Açılış esnasında ilkin Instagram ağında ‘’Join’’ ile katılmalı ya da ‘’register’’ile kayıt olmalısınız. Bir e-posta hesabı, kullanıcı adı olan ‘’username’’, atacağınız şifre olan ‘’password’’, kurulum için gerekenler. Daha sonra Facebook ya da Twitter hesabınızla Instagram’da arkadaşlarınızı aramaya başlayabilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017