Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnteraktif Pazarlama Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı

Bu yıl yedincisi düzenlenen ''İnteraktif Pazarlama Zirvesi'' için geri sayım başladı. ''İnteraktif Ekonomi ile Büyüyen Türkiye'' temasıyla dijital dünyadaki fırsatların konuşulacağı zirve 19-20 Eylül tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.
İnteraktif Pazarlama Zirvesi İçin Geri Sayım Başladı
Türkiye’nin en büyük ve en köklü interaktif pazarlama zirvesi IPZ, bu sene TTNET ana sponsorluğunda 19-20 Eylül tarihleri arasında İstanbul Kongre merkezi’nde düzenlenecek. Türkiye’nin gücünün interaktif ekonomi ile büyüyeceği inancında yola çıkan IPZ’de, iki gün boyunca internet mecrasının “ekonomik değer yaratan” tüm bileşenleri konuşulacak.

Bu sene kapılarını “İnteraktif Ekonomi ile Büyüyen Türkiye” temasıyla açacak olan zirve kapsamında, Türkiye’den ve dünyadan yüzlerce pazarlama profesyoneli İPZ platformunda buluşacak. Zirvede, interaktif yatırımlar, bu yatırımların geri dönüşü ve interaktif pazarlamanın ekonomiye doğrudan katkısı sayısal sonuçlarla iş dünyasının dikkatine sunulacak İPZ’12’de; interaktif iş yapış biçiminin sadece pazarlama profesyonelleri tarafından değil, üst yönetim katmanları tarafından da konuşulan, tartışılan bir yaklaşım haline gelmesi gerektiği vurgulanacak.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017