Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnternet Bağımlısı Mısınız?

Teknolojik gelişmelerin bir soncu olarak hayatımıza giren internet, her şeyde olduğu gibi aşırı kullanıldığında bağımlılık yaratabiliyor. Peki, bağımlı olup olmadığınızı nasıl anlarsınız?
İnternet Bağımlısı Mısınız?
Gelişen teknoloji ile hayatımıza giren internet, psikolojik sorunlar arasına bir yenisinin daha eklenmesine sebep oldu. Bir çeşit bağımlılık haline gelen aşırı internet kullanımına karşı uzmanlar uyarıyor. Bilgisayar başında saatlerce zaman geçiren, gereksiz bilgi bombardımanı altında hayatını tüketen, ihtiyacı olmayan ürünleri bir tıkla sipariş etmekten vazgeçmeyen, varolmayan tarlaları süren, kafeleri işleten insan profilleri oluştu.

Siz ya da bir tanıdığınız böyle biri haline geldiyseniz, internet bağımlılığına karşı dikkatli olmanızın zamanı gelmiş demektir. Yeni bağımlılık internet hakkında merak ettiklerimizi Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternet Bağımlığı Polikliniği’nden Psikiyatri Uzmanı Dr. Ramazan Konkan’a sorduk.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017