Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnternet Girişimcileri Etohum Kampları’nda Buluşacak

Etohum, internet girişimcileriyle sektör uzmanlarını bir araya getirdiği Etohum Kampları’na yeni dönemde de devam ediyor. Sonbahar döneminin ilk Etohum Ankara Kampı, 6 Ekim Cumartesi günü Bilkent Cyberpark’ta yapılacak.
İnternet Girişimcileri Etohum Kampları’nda Buluşacak
Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonlleri buluşturan Etohum, yeni sezonda çalışmalarına son hız devam ediyor. Sonbahar döneminin ilk Etohum Ankara Kampı, Ankaralı girişimciler ve sektör uzmanlarının katılımıyla 6 Ekim tarihinde Bilkent Cyberpark’ta gerçekleşecek.

Konuşmacılar arasında yer alan Networking Akademi’nin kurucusu Ertuğrul Belen yönetiminde yürütülecek olan “Hızlı Tanışma Seansı” toplantısı olacak. Bu toplantı, girişimcilerin birbirleriyle iletişimlerini artırmayı ve bilişim dünyasının profesyonelleri, yazılımcıları, şirket kurucuları ve tasarımcılarıyla işbirliklerini geliştirmeyi hedefliyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017