Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnternete Kısıtmala Yatırımcıyı Kaçırabilir

İnternete İlişkin yeni düzenleme sektörün tüm tarafları açısından tartışma konusu olarak gündemde. Mahkeme kararı olmadan dört saat içinde internet sitelerinin kapatılacak olması sektörde kısıtlayıcı bir uygulama olarak görülüyor. Yeni uygulamalarla internet sağlayıcılara gelen ek maliyetin kullanıcılara yansıyabileceği görüşü hakim.
İnternete Kısıtmala Yatırımcıyı Kaçırabilir
Resmen Kısıtlama!; Torba yasa tasarısıyla gündeme gelen ve geçen hafta komisyondan geçen internete yönelik yasa değişiklikleri sektörde büyük tartışma yarattı. İnternet pazarındaki içerik sağlayıcılar ve sektör yetkilileri yapılan değişikliklere karşı çıkarken bilişim hukukçuları da bunun açıkça bir kısıtlama olacağını ifade ediyor.

Sayfa Bazında Engelleme İnternet pazarındaki yabancı yatırımcıların yeni düzenlemelerden sonra iş planlarında değişiklik yapabileceklerine dair görüşler hakim. Ayrıca servis sağlayıcılara ek maliyetler geleceğinden, yeni uygulamamarın kullanıcıların internet hizmet bedelinde artışa yol açabileceğide beklentiler arasında.

Haberin devamını okumak için tıklayınız.

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017