Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnternette Başarılı Olmanın Sırları Nelerdir?

Mynet Yönetim Kurulu Başkanı Emre Kurttepeli… Onun için, “interneti Türkiye’de ilk keşfeden girişimcilerden” desek yanlış olmaz. Bugün Mynet’in yanı sıra başka e-ticrat girişimleriyle başarısını sürdürüyor. Emre Kurttepeli’nin internet girişimlerinin başarı formülleri…
İnternette Başarılı Olmanın Sırları Nelerdir?
Türkiye’de son kullanıcıların yeni yeni internetle tanıştığı döneme denk gelir Mynet’in kuruluşu… 1999 yılında aile şirketinde çalışmanın kolaylığını reddedip büyük bir risk alarak Türkiye’nin ilk yerel içerikli portalını kuran Emre Kurttepeli, bugün Türk internet dünyasının ilk ve en büyük girişimcilerinden biri olarak birden çok şapka taşıyor ve bu şapkalarla önemli işlere imza atmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en büyük melek yatırımcı ağlarından biri olan Galata İş Melekleri başkanlığını da yapan Kurttepeli, özellikle internet ve teknoloji şirketlerine yaptığı yatırımlarla gündemde. Biz de son dönemde Mynet’in elde ettiği başarıları fırsat bilip girişimci bir aileden gelen Kurttepeli ile Türkiye’nin dijital ekonomide gösterdiği performanstan e-ticaret sektörünün geleceğine, yeni nesil girişimcilerden Türkiye’deki fon ekosistemine, melek yatırımcılardan gelecek internet trendlerine kadar birçok konuyu masaya yatırdık.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017