Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İnternette Denemeniz Gereken 33 Parlak Fikir

Web tarayıcınızı her açtığınızda aynı siteleri görmekten sıkıldınız mı? Klasik yer imlerinizin dışına çıkan ve internetin yeniliklerini 33 farklı yoldan keşfedin.
İnternette Denemeniz Gereken 33 Parlak Fikir
Kullanıcıların en çok ilgi gösterdiği etkinlikleri ortaya çıkarmak üzere düzenlenen araştırmalardan çıkan sonuçlar bizi hiç şaşırtmıyor. Alışveriş, bankacılık, sosyal ağlar, eğlence ve haberler başı çekiyor. Bu kategorilere giren web siteleri hayatımızla derinlemesine bütünleştiğinden gerçekten de diğer seçeneklere bakmaya gerek duymuyoruz. Açıklamalara göre ortalama bir kullanıcı her gün düzenli olarak beş ila yedi siteye girmekle yetiniyor. Beğeneceğinizi düşündüğümüz 35 heyecan verici yeni web sitesini sıraladık. Bunların büyük kısmı pratik amaçlar güdüyor ama bazılarını da sadece eğlence amaçlı olarak listeye dahil ettik.

Yerlilerden İngilizce Öğrenin

www.verbling.com

Verbling sayesinde ana dili İngilizce olan kullanıcılarla video sohbetler gerçekleştirerek dili en doğru biçimde öğrenebilirsiniz. Bu siteye üye olduktan sonra rastgele eşleşme olmasını bekleyin ve ardından beş dakika boyunca görüntülü sohbet edin. Başarılı sonuç alırsanız konuşmaya devam edebilir veya devamını bir sonraki seansta getirebilirsiniz. Şimdilerde sadece İngilizceye destek veriliyor ama yakında başka diller de eklenecek.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017