Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Inversion İle Yer Çekimine Meydan Okuyun

Özellikle fizik etkileşimi ile ön plan çıkan Inversion'da, yıkık dökük bir şehir içinde hem istilacılara karşı mücadele veren hem de kızını bulmaya çalışan bir babaya yardım edeceğiz.
Inversion İle Yer Çekimine Meydan Okuyun
Oyunda David Russel olarak kızımızın peşinde koşmaya başlıyoruz. Üstelik uzaylıların ortaya çıkmasıyla birlikte dünyada da garip yer çekimi aktiviteleri de meydana geliyor. ve yerli yersiz yer çekiminin odağı değişiyor. Bir bakıyorsunuz ayağınız yere basıyor, bir bakıyorsunuz ayağınızın olması gereken yere kafanızın tepesi bakıyor. İşte dünya bu şekilde saçma bir yöne sapmışken biz de elimizde silahımız, o siper senin, şu siper uzaylının diyerek uzaylı peşinde koşuyoruz. Oyun direkt olarak Gears of War’u andırıyor.

Oyuna başladıktan kısa bir süre sonra silahımızın ötesinde de bazı güçler kullanma şansı yakalıyoruz. Gravlink adındaki ekipman sayesinde düşmanlarımızı siperin arkasından çıkmaya zorlayabiliyoruz veya çeşitli nesneleri kaldırıp fırlatıyoruz. Daha sonra bu özelliğimiz gelişiyor, düşmanlarımızı yere çivilemek veya kendimize siper yaratmak için şeyleri yere sabitleme gibi enteresan hareketlere imza atabiliyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017