Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

Iomega, Medya Merkezi İle ''Kişisel Bulut''u Eve Getirdi

Evde kullanıma yönelik yüksek kapasiteli, güvenilir ağ depolama çözümü evdeki ağınızda dosyalarınızı yedeklemeniz, paylaşmanız ve dosyalara erişmeniz için kolay bir yol sunuyor.
Iomega, Medya Merkezi İle ''Kişisel Bulut''u Eve Getirdi
Iomega ‘EZ Medya ve Yedekleme Merkezi’, Iomega’nın evdeki ağlara yönelik olarak tasarlanmış, özellik açısından zengin olmasına karşın uygun fiyatlı olan yeni tek sürücülü ağ depolama ürünüdür. Yeni Iomega EZ Medya ve Yedekleme Merkezi ile, evdeki tüm bilgisayar ağınız içindeki dosyaları kolayca paylaşabilir, bu dosyalara ve fotoğraf, video ve müzik dosyalarına erişebilir ve aynı zamanda da üründe bulunan Iomega Kişisel Bulut Teknolojisi ve Apple iOS cihazları ile kullanım için geliştirilmiş Iomega Link mobil uygulaması (ücretsiz indirilebilir) sayesinde de arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Üç adımdan oluşan basit bir kurulumu olan (CD gerektirmez) Iomega EZ Medya ve Yedekleme Merkezi’nde dahili bir UPnP AV Medya Sunucusu (DLNA sertifikalı) ve iTunes Sunucusu bulunuyor. Bu sayede, içerikler kolaylıkla bilgisayarlar ve diğer her tür sanal medya adaptörlerleri arasında (oyun konsolları, sayısal fotoğraf çerçevesi, ağ bağlantılı TV’ler vb.) paylaşılabiliyor. Kullanıcılar ayrıca diledikleri dosyaları Facebook, YouTube and Flickr hesaplarına otomatik olarak yükleyebiliyor; aynı zamanda da Iomega’nın Aktif Dosyalar özelliğini kullanarak kişiselleştirilmiş slayt gösterisi oluşturup, eposta ile yayabiliyorlar. Yeni ürün Apple kullanıcıları için Time Machine (Zaman Makinesi) desteği de içeriyor. Ayrıca yüklü dosyaların PC’ye gerek duyulmadan kolay ve hızlı bir şekilde indirilmesi için de ‘torent’ desteği bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017