Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

iOS 6 İle Gelen 10 Yeni Özellik

Gerçek anlamda görmek istediğimiz özellikle iOS cihazlarının kullanımını zevkli kılan getiren zeka kırıntıları... iOS 6'da bu türden birkaç detay yer alıyor.
iOS 6 İle Gelen 10 Yeni Özellik
1 Birleşik Telefon Numarası Ve Apple ID

Telefon numaranızı Apple ID’nize eklediğinizde arkadaşlarınız telefon numaranıza dokunarak telefon içermeye iPad veya Mac bilgisayarınızı FaceTime ile arayabilir. iMessage ile telefon numaranıza gönderilen mesajlar da sadece telefonda değil, Apple cihazlarınızda da belirir.

2 Kayıp Modu

iPhone’umu Bul servisi kayıp iOS cihazları bulma konusunda büyük kolaylık sağlıyor ve iOS 6 ile daha iyi hale geliyor. Artık telefonunuzu kaybederseniz. Eşinize veya iş telefonunuza ait alternatif bir numarayı ekranda gösterebilir, telefonu bulanın tek bir dokunuşla sizi geri aramasını sağlayabilirsiniz. Bundan böyle kişiler telefon rehberinizi karıştırıp arayacak birini bulmak zorunda değil ve şifre varsa çaresiz kalmıyorlar.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017