Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İOS 6 Yenilikler İle Geldi!

Kısa süre önce iPhone, iPad ve iPod touch için dağıtıma sunulan ücretsiz güncelleme bazı harika özellikler ekliyor. Yenilikleri keşfediyor.
İOS 6 Yenilikler İle Geldi!
iPhone, iPod touch ve iPad’in bu derece beğeni görmesinin nedenlerinden biri, Apple’ın sık aralıklarla sunduğu ücretsiz güncellemelerle bu cihazların kalbini oluşturan OS işletim sistemine getirdiği etkileyici yeni özellikler. Bu durum Android işletim sistemiyle zıtlık gösteriyor. Cihazlar arası farklılıklardan ve üreticilerin eklediği özel kullanıcı arabirimlerinde ötürü kısa süre önce tanıtılan Android 4.1 Jelly Bean sürüm olan Android 4.0 Ice Cream Sandwich’in kullanımı henüz %10 civarında. Benzer durum kısa süre önce yeni sürümü ilan edilen Windows Phone için de geçerli. Windows Phone 7 işletim sistemi içeren telefon satın almış kullanıcıların hiçbiri Windows Phone 8 güncellemesi yapamayacak.

Geçen ay içinde kullanıma sunulan ve uyumlu cihaza sahip olan tüm kullanıcıların aynı gün terfi edebildiği yeni İOS sürümü cihazınızı daha başarılı hale getirecek yeniliklerle dolu ve üstelik ücretsiz. Bu haberde bizi heyecanlandıran ana yenilikleri ve Apple’ın hazırlamış olduğu gözden kaçabilecek faydalı ufak detayları ele alıyoruz.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017