Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

IP TV Yayınları Hakkında Her Şey

İnternet TV'leri internetin hızlanmasıyla birlikte giderek yaygınlaşıyor ve önemli bir alternatif haline geliyor. Peki nedir bu IP TV denilen şey ve bizlere ne kazandırıyor?
IP TV Yayınları Hakkında Her Şey
Önce şunu net olarak belirtelim: IP TV, internet üzerinden evinize gelen TV yayınlarının genel adıdır. Ama gelişen teknoloji artık IP TV yayınlarını sadece eve getirmiyor, araya minik bir detay ekliyor. Artık IP TV konseptinin görev tanımları arasında TV yayınlarını “size” getirmek var. Yani evinize değil, cep telefonunuza, tabletinize ve bilgisayarınıza da. Kısacası internete bağlanabilen tüm cihazlar IP TV’lerin kapsama alanındalar. Tabii ki evdeki TV ile mobil cihazlar arasında görün kalitesi farkı var ama diğer taraftan dilediğiniz yerden üstelik net görüntüler eşliğinde televizyon seyretmenin keyfi de bir başka olsa gerek.

IP TV yayınlarının başlıca özellikleri:

Yayını geri alıp izleme imkanı, canlı yayını durdurma imkanı, herhangi bir programı tekrar izleme imkanı ve platform sağlayıcı tarafından belirlenmiş yayınları haftanın herhangi bir günü tekrar izleme imkanı IP TV’lerin en önemli artıları arasın.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017