Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

iPad 3... Kral Üçüncü iPad

Dışı aynı kalıp, içinde dört çekirdekli işlemci, full HD ve yakın alan iletişimi mi olacak? Öğrenmek için çok beklememiz gerekmeyebilir.
iPad 3... Kral Üçüncü iPad
En yeni Apple tablet iPad 2 pazardaki yerine daha yeni yeni oturuyor olabilir ama etrafımız şimdiden bir sonraki modele dair söylentilerle dolup taşıyor. En çok akılda kalan söylentiyse, Apple'ın bu yıl içinde bir tane daha tablet çıkaracağı yönünde. Şimdiden dört çekirdekli işlemciler için tasarlanan oyunlar üzerinde çalışan,Football Manager stüdyo direktörü Miles Jacobson, "iPad 2 harika bir cihaz, ama pazar daha önce hiçbir çip savaşında görmediği kadar hızlı değişiyor" diyor.

Eğer Apple her zamanki yıllık ürün sunumu programını sürdürürse, rakiplerinden geri kalma riskiyle karşı karşıya; ki rakiplerin arasındaki mesafeyi ne kadar hızlı kapattığını da bu sayımızdaki büyük testimizde görebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayınız...

iPad

Dergilerde yayınlanan iPad ile ilgili haberleri buradan okuyabilirsiniz..

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017