Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

iPad İçin Klavyeli Kılıf

Logitech, hem tablet, hem de güneş enerjisiyle çalışan aksesuarlarına bir yenisi ekledi: Logitech Solar Keyboard Folio. Yeni iPad ve iPad 2 için tasarlanan keyboard, iPad için koruyucu kılıf ve güneş enerjisiyle şarj olan dahili klavyeyi bir arada sunuyor.
iPad İçin Klavyeli Kılıf
Logitech, hem tablet, hem de güneş enerjisiyle çalışan aksesuarlarına Logitech Solar Keyboard Folio modelini ekledi. iPad için koruyucu kılıf ve güneş enerjisiyle şarj olan dahili klavyeyi bir arada sunan Logitech keyboard Yeni iPad ve iPad 2 için tasarlandı.

Logitech’in Mac ve PC’ler için tasarladığı güneş enerjisi ile çalışan klavyeleri gibi, Logitech Solar Keyboard Folio da iç mekan veya dış mekan olmak üzere her ışıkta şarj olabilen güneş panellerini içinde bulunduruyor. Logitech Solar Keyboard Folio2nun şarjı tamamen karanlık ortamda bile aylarca dayanıyor. İki farklı açıda kullanım özelliği sunan Logitech Keyboard Folio, e-posta yazarken ya da video izlerken iPad’inizin en uygun açıda durmasını sağlıyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017