Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

iPhone 5’in Özellikleri Nelerdir?

iPhone 5 hakkındaki gerçek bilgilere ulaşabilmek için internet dünyasının tüm kapılarını araladık ve online dünyada merakla beklenen bu telefonla ilgili neler konuşulduğunu araştırdık. Bakalım bu söylentilerde haklılık payı olacak mı?
iPhone 5’in Özellikleri Nelerdir?
iPhone 5 hakkında bilinmeyen gerçekleri, konuşulanları ve merak edilen tüm soruların yanıtlarını bu haberde açıkladık. İşte Apple iPhone 5 dedikoduları…

İsmi iPhone Olmayacak

Büyük ihtimalle. Ama bu sayfada onu bu şekilde çağıracağız. Şimdiye kadar sadece bir iPhone önündeki sayıyla anıldı. Nam-ı diğer iPhone 4.

Dört çekirdekli olacak

Apple, özelliklerinden çok kullanıcı deneyimine önem veren bir marka. Bu nedenle iPhone 5 tıpkı yeni iPad gibi dört çekirdek yerine, gelişmiş grafiklere sahip üst seviye bir çift çekirdekli işlemciyle çıksa, şaşırmayız.

Daha ince ve hafif olacak

Belli olma. Yeni iPad, bir öncekinden daha kalın ve ağır. Yani Apple bu anlamda bir küçültmeye gitmeyebillir.

Daha büyük bir ekranı olacak

iPhone ve rakipleri arasındaki en temel farklılığı genelde ekran büyüklüğü oluşturuyor. Bununla ilgili olarak şimdiye kadar en sevdiğimiz ve desteklediğimiz dedikodu, ekran büyüklüğünün uzayacağı oldu. Bu da gerçek oranda geniş ekran video izleyebileceğimiz ve ekranı çok daha fazla uygulamayla donatabileceğimiz anlamına geliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017