Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İş Bankası’nda Altın Bankacılığı

Altın bankacılığı konusunda Türkiye’nin lider bankalarından olan İş Bankası 2011 yılı itibariyle toplumda 2,5 milyar liralık altın hesabı mevduatına ulaştı.
İş Bankası’nda Altın Bankacılığı
İş Bankası, uzun yıllardır faaliyet gösterdiği altın bankacılığı alanında yatırımcılarına farklı ürünler sunuyor. İş Bankası altın bankacılığı ürün ve hizmetleri arasında; vadesiz mevduat hesabı niteliğinde olan ve gram olarak altın alınıp satılabilen “Altın Depo Hesabı”, B Tipi Altın Yatırım Fonu, yatırım hesabı aracılığıyla gram altına, tam Cumhuriyet Altınına ve Yarım Cumhuriyet Altınına eşdeğer kaydı altın ürünleri alım-satım hizmeti, altın üretimi ya da ticareti üzerine faaliyet gösterenlere yönelik altın kredisi yer alıyor.

Vadesiz hesap niteliğindeki İş Bankası Altın Depo Hesabından, İş Bankası şubeleri ve İnternet Şubesi aracılığıyla 1 gram ve katları şeklinde altın alım-satımı yapılabiliyor. İş Bankası’nın altın işleyen, altın ticareti üzerine faaliyet gösteren müşterileri, altın kredisinden faydalanabiliyorlar.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017