Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İş Başka Aşk Başka!

Hiç bitmesin istenen mesai saatleri, uzayan kahveler, kaçamak bakışlar, pazartesi sendromundan uzak haftalar… Evet, iş yerinde aşktan bahsediyoruz. Flört, ilişki, ayrılık ya da mutluluk… Bu yolda başınıza pek çok şey gelebilir.
İş Başka Aşk Başka!
Hiç bitmesin istenen mesai saatleri, uzayan kahveler, kaçamak bakışlar, pazartesi sendromundan uzak haftalar… Evet, iş yerinde aşktan bahsediyoruz. Flört, ilişki, ayrılık ya da mutluluk… Bu yolda başınıza pek çok şey gelebilir. Hatta kariyerinizden olabilirsiniz. Ama yine de aşkınızın peşinden gidenlerdenseniz, tavsiyelerimizi göz ardı etmeyin deriz.

Buz gibi soğuduğunuz işinize bir anda dört elle sarılmak, pazartesi sendromu yaşamamak, işe daha bakımlı, daha formda gitmek, mesaiye kalmayı dert değil mutluluk edinmek…

Haberin tamamı için tıklayınız...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017