Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İş Dünyasının Yeni Kuralları Neler?

Grant Thornton International’ın CEO’su Ed Nusbaum, krizlerle sarsılan dünyada iş yapma biçimlerinden yönetim ve liderlik anlayışına kadar artık yeni bir oyunun geçerli olduğunu söylüyor. İş dünyasının yeni kurallarını açıklıyor.
İş Dünyasının Yeni Kuralları Neler?
Dünya müthiş bir değişim sürecinde. ABD’nin ardından Avrupa’yı sarsan global kriz, iş dünyasında oyunun kurallarının yeniden yazılmasına sebep oluyor. İş modelleri, yönetim anlayışı, liderler bile değişiyor.

Dünyanın saygın denetim ve danışmanlık şirketi Grant Thornton International’ın CEO’su Edward Nusbaum, böyle bir ortamda öncelikle küçük-büyük her şirketin bir varlık sebebinin olması gerektiğine dikkat çekiyor. Nusbaum ile şirketin Londra Euston’daki ofisinde bir araya geldik ve iş dünyasının yeni kurallarını, ekonomik krizin ardından farklılaşan liderlik ve yönetim modellerini konuştuk.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017