Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İş Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulama ve Siteler

İş hayatı her zaman risklerle doludur, ufak hatalar bile büyük çaplı zararlara yol açabilir böyle durumların önüne geçebilmek için de çalışma tarzınızı değiştirebilecek, iş hayatınızdaki verimliliğiniz arttıracak en iyi uygulama ve siteleri keşfedin.
İş Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulama ve Siteler
İş dünyasına yönelik tasarlanan araçlar belki de en riskli girişimlerden biri. Bir yanda tesadüfen bulduğunuz ve hayatınızı kolaylaştıran bir şeyden faydalanma isteği, diğer yanda bel bağladığınız bir hizmetin her an ortadan kalkma ihtimali. Bu tür olumsuz bir durumun bedeli bazen çok ağır olabiliyor. Google dokümanlar gibi araçların en büyük dezavantajı da bu. Evet, gerçekten harikalar ama yalnızca internet bağlantısı olduğunda. Sistemin çalışmaması durumunda başınız ciddi belada demektir. Bu nedenle pişman olmaktansa sağlamcı olmak her zaman için daha iyidir.

Tablet ve akıllı telefonlarınızın hayatınızda nasıl bir etki bırakacağını sakın unutmayın. İçindeki uygulamaların ve internet tarayıcılarının faydaları tabii ki yadsınamaz ama bunları verimli bir şekilde kullanabilmek için ciddi bir fatura ödemeniz gerektiğini de biliyorsunuz. Mobil ortamda internet kullanacaksanız mutlaka operatörünüz sunduğu bir internet paketine abone olun. Kullandığın kadar öde modeli, abonelik paketlerinde kat kat daha pahalı. Ayda 1 GB trafik çoğu kişi için yeterli olacaktır.

Uygulama ve site önerilerimizin arasında; Soundnote, TapToDo, Reeder, Evernote, Scrivener, Instapaper, AnyMeeting, TeamViewer, Freedom/AntiSocial, Dropbox bulunuyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017