Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İş Yaşamının Yeni Merkezi M.Lord-Capital Tower

Zengin sosyal olanakları, güçlü teknolojik alt yapısı ve avantajlı lokasyonu ile iş hayatında yepyeni bir hareket başlatan M.Lord-Capital Tower, işte motivasyon ve verimliliği artıracak detaylarla donatılıyor.
İş Yaşamının Yeni Merkezi M.Lord-Capital Tower
Değişen iş hayatının dinamiklerine uygun olarak tasarlanan M.Lord-Capital Tower, iş temposunu sağlıklı yaşam ve sosyal hayatla buluşturuyor. Mutlu, Miltaş ve Uzman İnşaat tarafından İstanbul’un 2 ana arteri olan TEM ve D100 (E5) otoyollarının tam ortasında hayata geçirilen proje, sunduğu kolay ulaşım ve konfor ile işte motivasyon ve verimliliği artırıyor.

İstanbul’un yeni “ticaret, finans ve turizm bölgesi” ilan edilen Basın Ekspress Yolu’nda yükselen M.Lord-Capital Tower, çevresinin ve sınıfının en seçkin ofis binası olmaya aday gösteriliyor. Toplam 9 bin 550 metrekare alan üzerinde inşa edilen ve toplam inşaat alanı 35 bin metrekareyi bulan M.Lord-Capital Tower, 16 katta verimli ve konforlu bir ofis hayatı sunuyor.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017