Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İskoç Tenisçi Andy Murray, Yanlış Meslekte Mi?

Arada kalmış bir adam. Büyük oyuncu, ama büyük işlerin icracısı değil. Görünen o ki beklenti, üzerindeki baskıyı ve içindeki sıkıntıyı büyütüyor. ATP listesinde dört numaraya çivilenen İskoç Tenisçi Andy Murray, yanlış bir meslekte dirseklerini çürütüyor olabilir mi?
İskoç Tenisçi Andy Murray, Yanlış Meslekte Mi?
Andy Murray 13 yaşında Glasgow’da Audley Harrison’ı izlediğinden beridir boks sporuna tutkun. Belki de son zamanlardaki röportajlarında tenis kadar bokstan bahsetmesinin, kendi kariyerini boks üzerinden tanımlamasının satır aralarında bize söylediği çok şey vardır, kim bilir.

Andy Murray olmak acaba nasıl bir şey bugünlerde? Kolay olmadığı konusunda hemen herkes hemfikirdir sanırım. Sorun da burada. 25 yaşında, 22 kupa kazanmış, üç tane slam finali oynamış bir oyuncumuz var.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017