Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İşler Güçler’in Salih Abisi 'Burak Satıbol'

Mahşer-i Cümbüş ile doğaçlama tiyatroyu ülkemizde ilk yapan ekipte olan ve izleyicinin gönlünde taht kuran Burak Satıbol, diziyi ve projelerini anlattı.
İşler Güçler’in Salih Abisi 'Burak Satıbol'
Yeteneğiyle şaşırtan Burak Satıbol, şu an ‘İşler Güçler’ dizisinde Muzır Salih Abi karakteri ile büyük beğeni toplayarak izleyiciden tam not alıyor.

Dizinin yaratıcısı Selçuk Aydemir’le nasıl buluştunuz?

Burak Satıbol: Ahmet’le geçen sen ‘Elde Var Hayat’ta oynuyorduk. Selçuk bizim Mahşer-i Cümbüş oyununa geldi, orada tanıştık. Daha doğrusu önce rolü teklif etti, benim Selçuk’la tanışma maceram daha yenidir. Yeni tanıştık bu projeyle. Çok memnunum. Çok donanımlı, önümüzdeki yıllara damgasını vuracak bir yönetmen ve yazarla karşı karşıyayım.

Mahşer-i Cümbüş de ekranda farklı bir işti. Dağıldı mı, devam ediyor mu?

Burak Satıbol: Aşağı yukarı üç yıllık bir ara verdik. 85 bölüm yaptık Fox TV’de. Şimdi tekrardan başlaması gündemde. Görüştüğümüz bir kanal var.

Haberin tamamı için tıklayın...

Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017