Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İsmet Mobilya'da Porro 2012 Koleksiyonu

Dünya markalarının buluşma noktası İsmet Mobilya, kalıcı değerleri ve güçlü tasarımıyla Dünya'nın prestijli markası Porro 2012 koleksiyonunu en tasarımlarının yanı sıra ofis stilini de oluşturmak isteyenlere sunmakta...
İsmet Mobilya'da Porro 2012 Koleksiyonu
Her geçen yıl öncü akımlara, mimari ölçülere, yeni materyallere, modern şekillere ve gelişen tekniklere önem göstererek en karmaşık üretim tekniklerini birleştirip ana motiflerinin sadelikle oluşturmakta.

Kırmızı, turuncu ve asit yeşili gibi parlak renklerin yanı sıra krem, gri ve mavi gibi pastel renkler yaşam alanınızı aydınlatmakta. Hareketli üniteler her ortamda esneklik ve uygunluk sağlayarak, yeni materyal arayışınızda, özellikle ahşap canlı yüzeyler keşfetmenizi sağlayarak, her objeye yeni bir anlam, yeni bir değer katmakta. Destekleyici kapaklar ve raflar içeren Porro Modern serisiyle farklı renklerde, çeşitli kalınlıklarda, farklı malzemelerle uyumlu, hareketli yüzeyleriyle oturma odanızı döşeyebilir, modern yaşam alanlarınızı canlandırıp zenginleştirebilirsiniz.

Haberin tamamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017