Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

ISO TS3 16949:2009 İç Denetçi Eğitimi - Bursa

En son standart, sektörel istekler, müşteri özel istekleri ve denetim tekniklerinde yapılan güncellemelerin anlatıldığı eğitimde, otomotiv sektörü denetimi kuralları katılımcılara sağlandı.
ISO TS3 16949:2009 İç Denetçi Eğitimi - Bursa
Otomotiv sektörün en büyük ihtiyaçlarından birisi olan ISO TS 16949:2009(TS3)İç denetçi eğitimini Faveo Danışmanlık Ahmet SONER tarafından çeşitli firma temsilcilerine verildi.

En son standart, sektörel istekler, müşteri özel istekleri ve denetim tekniklerinde yapılan güncellemelerin anlatıldığı eğitimde, Otomotiv sektörü denetimi kuralları katılımcılara sağlandı.

Katılımcılar 3 gün (24 Saat)süren eğitim sonrasında uygulama tabanlı sözlü mülakat ve yazılı denetçi değerlendirilmeleri ile yetkilendirilmenin onurunu yaşadılar.

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017