Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul Adliyesi Artık iPhone Ve iPad'inizde

Atlı Media tarafından geliştirilen ve uygulaması D4D tarafından gerçekleştirilen ''Adliye Kılavuzu'' iPhone ve iPad uygulaması sayesinde Avrupa'nın en büyük Adliye Sarayı olan İstanbul Adliyesi'nde kaybolmayacak ve zaman kaybetmeyeceksiniz.
İstanbul Adliyesi Artık iPhone Ve iPad'inizde
Bilgiye erişimin her geçen gün önem kazandığı günümüzde, iPhone ve iPad için geliştirilen uygulamalara bir yenisi daha eklendi. Atlı Media tarafından geliştirilen ve uygulaması D4D tarafından gerçekleştirilen, "Adliye Kılavuzu" isimli uygulama sayesinde Avrupa'nın en büyük adliyesi olan, 5 bin çalışanıyla birlikte günlük ortalama 70 bin kişinin ziyaret ettiği İstanbul Adliyesi'ndeki tüm işlemler hızlı bir şekilde hallolacak.

Adliye Kılavuzu ile trafik derdi yaşamadan en kolay yoldan İstanbul Adliye Sarayı’na ulaşılırken, adliye içerisindeki konumlara, bu konumların kalem veya sekretaryasının dahili telefon numaralarına, bulunduğu katlara, blok ya da oda numaralarına kadar ulaşıp, gerekli yönlendirmeler alınabiliyor.

Basit bir arayüzle geliştirilen uygulama sayesinde ilk defa gelinmiş olunsa dahi adliye içerisindeki ihtiyaç duyulan adli yerler haricindeki yeme içme, fotokopi, banka ve mescit gibi mekânlara da kolaylıkla ulaşılabiliyor. Tüm iPad ve iPhone 3GS, 4, 4s modelleriyle uyumlu olarak çalışan uygulama hakkında detaylı bilgi için www.adliyekilavuzu.com adresinden erişilebiliyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017