Dijimecmua Ana Sayfa
Giriş Yap veya Üye Ol
Haberler
Ana Sayfa > Haberler

İstanbul'da 2023 Hazırlıkları

Kentsel dönüşüm, son dönemin en sıcak konularından... Projenin İstanbul'daki yönetiminin sahibi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, bu proje kapsamında kenti çehresinin değişeni söylüyor.
İstanbul'da 2023 Hazırlıkları
Son dönemde İstanbul’a yönelik projelerde bir artış söz konusu. Kentsel dönüşüm, İstanbul’un finans merkezi olması, mevcut sanayi ve iş merkezlerinin belirli bölgelerde toplanması gibi önemli projelerin her biri İstanbul’un gelecek dönemde çehresinin değişeceğinin sinyallerini veriyor.

Peki bu değişim tam olarak hangi bölgeleri kapsayacak? Kentsel dönüşüm kapsamında hangi yapılar ele alınacak? Değişim sanayiyi nasıl etkileyecek? Bu ve daha fazla soruya bu projelerin İstanbul’daki sürecini yönetim isim, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın yanıtları oldukça net. Topbaş, İstanbul’da kentsel dönüşümün üç ana unsuru olacağını söylüyor. Deprem odaklı, stratejik ve tarihi mirasın korunmasına yönelik bir çerçevede çizdiklerini belirtiyor.

Haberin devamı için tıklayın...

Son Eklenen Haberler
Tüm haberler için tıklayın...
Editörün Seçtikleri
Gezici Festival 19. Yolculuğuna Hazırlanıyor Gezici Festival 19. Yolculuğuna HazırlanıyorGezici Festival 29 Kasım–5 Aralık Ankara, 6–9 Aralık Sinop'ta.
Ankara Sinema Derneği tarafından
ANA SAYFA  l  HAKKIMIZDA  l  YASAL UYARI  l  YAYINCI AVANTAJLARI  l  SIK SORULAN SORULAR  l  BASIN ODASI  l  İŞLEM REHBERİ  l  İLETİŞİM

Ücretsiz Yayınlar

© Dijimecmua.com - 2017